Poznaj zespół Pagelab

Nasze doświadczenie:

Nasz zespół składa się z kreatywnych ludzi, dla których praca jest też pasją. Skupiamy się na najwyższej jakości pracy, a nasza wiedza i doświadczenie w dziedzinie web developingu nieustannie rośnie. Cechujemy się znakomitym podejściem do klienta, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie od samego początku współpracy, aż do jej końca. Nie zajmujemy się tylko tworzeniem stron internetowych – nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować naszemu klientowi pełen zakres usług, od kreowania wizerunku firmy aż po reklamy, kampanie i pozycjonowanie witryn internetowych. Jesteśmy małym zespołem, który w pełni skupia się na projekcie, działa nieszablonowo i potrafi sprostać wymaganiom swojego klienta.

Nasza wizja

Wierzymy, że funkcjonalna strona internetowa to fundament dla rozwoju firmy i pozyskania nowych klientów. Z pasją tworzymy witryny internetowe, budujemy marki i kreujemy ich dobry wizerunek. 

Nasz zespół

Piotr

UI/UX Designer

Specjalista od budowania marki, Web developer, UI/UX Designer. Zajmuje się tworzeniem projektów strony oraz przygotowaniem koncepcji, aby witryna spełniała określone wymagania klienta. Projektuje strony internetowe oraz sklepy, dba o hosting oraz domenę. Odpowiedzialny za kreowanie dobrego wizerunku firm w internecie poprzez efektowne kampanie SEO oraz reklamy adwords.


Roma

Graphic Designer

Doświadczony grafik komputerowy, projektant stron internetowych, oraz ilustrator. Tworzy elementy wizualne na strony internetowe oraz różnego rodzaju materiały reklamowe. Odpowiada za opracowanie szaty graficznej strony oraz tworzenie elementów graficznych, które wykorzystane są w ramach reklamy dla klienta.

Marta

Junior Seo Manager

Copywriter, Social Media Menager. Przygotowuje zapleczowe teksty SEO, treść na podstawie briefów, treść reklam i ofert handlowych. Pisze treść na strony internetowe, opisuje produkty, Prowadzi media społecznościowe i blogi. Buduje zaangażowaną społecznosć oraz tworzy efektywną strategię działań w mediach społecznościowych.

Michał

Web Developer

Odpowiada za implementowanie i rozwój aplikacji, tworzy dokumentację wdrożeniową i projektową, odpowiedzialny za strategię webową. Zna .NET, PHP, BootStap, Javascript.

Ryszard

Graphic Designer

Doświadczony grafik komputerowy, projektant stron internetowych oraz specjalista od tworzenia grafiki 3D. Tworzy elementy wizualne na strony internetowe oraz różnego rodzaju materiały wizualne na potrzeby atrakcyjności stron i sklepów